evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Masazır, Abşeron - 86 000 AZN

86 000 AZN
1 509 AZN/m²
gold home

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(050) 821-∗∗-∗∗
  • Elan: 72983
  • Baxışların sayı: 12
  • Elanın tarixi:
Agency
gold home

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 72
gold home daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
gold home

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(050) 821-∗∗-∗∗
Şəhər Abşeron r.
Rayon Masazır
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Muqavilə
Mərtəbə 6/7
Sahəsi 57 m²
Otaq sayı 2
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Masazır qəsəbəsində, Əliağa Vahid küçəsində yerləşən Alman layihəli Dream Park yaşayış kompleksində, 7 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində yerləşən, sahəsi 57 kv.m olan super təmirli 2 otaqlı mənzil satışa təqdim olunur. Mənzil yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir və yüksək keyfiyyətlə təmir olunub. Qaz, su və işıq daimidir. İnternet mövcuddur. Binada lift fəaliyyət göstərir.

Mənzil olduqca əlverişli ərazidə yerləşir. Dayanacaqdan cəmi 100 metr məsafədədir. Yaxınlığında bağça, məktəb, iri marketlər və digər vacib infrastruktur obyektləri mövcuddur.

Qiyməti 86 000 manatdır.
Dream park yaşayış kompleksi
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 72983
  • Baxışların sayı: 12
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Masazır-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Masazır
2 otaqlı, 50 m², 7/8 mərtəbə
Əmlak qiyməti89 000
Əmlak elan tarixi21 may
Masazır qəs., 2-ci araz marketin yanı
Əmlak qiyməti89 000
Tarix ikonka 21 may
sahə kv ikonka 50 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 7/8 mərtəbə
Ünvan - ikonkaMasazır qəs., 2-ci araz marketin yanı
3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Masazır-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Masazır