evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Xırdalan - 109 000 AZN

109 000 AZN
2 370 AZN/m²
Seva x

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 228-∗∗-∗∗
  • Elan: 72558
  • Baxışların sayı: 13
  • Elanın tarixi:
Agency
Burj Emlak

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 3
Burj Emlak daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Seva x

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 228-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 4/10
Sahəsi 46 m²
Otaq sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Xırdalan şəhərinin mərkəzində, McDonald’s yerləşən binada 2 otaqlı, super təmirli mənzil satılır. Mənzil əşyaları ilə birlikdə təklif olunur. Kupçası var və ipoteka üçün yararlıdır. Rahat və əlverişli ərazidə yerləşir. Əlavə məlumat almaq üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Heydər Əliyev pr.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 72558
  • Baxışların sayı: 13
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
2 otaqlı, 46 m², 4/10 mərtəbə
Əmlak qiyməti105 000
Əmlak elan tarixi17 may
Xırdalan ş.
Əmlak qiyməti105 000
Tarix ikonka 17 may
sahə kv ikonka 46 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 4/10 mərtəbə
Ünvan - ikonkaXırdalan ş.
2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça Hazır ipoteka
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
2 otaqlı, 65 m², 14/17 mərtəbə
Əmlak qiyməti100 000
Əmlak elan tarixi16 may
Heydər Əliyev pr
Əmlak qiyməti100 000
Tarix ikonka 16 may
sahə kv ikonka 65 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 14/17 mərtəbə
Ünvan - ikonkaHeydər Əliyev pr
3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı