evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Binə qəs., Xəzər, Bakı - 148 000 AZN

148 000 AZN
740 AZN/m²
Firuzə xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 551-∗∗-∗∗
  • Elan: 72792
  • Baxışların sayı: 13
  • Elanın tarixi:
Agency
Baki Emlak House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 165
Baki Emlak House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Firuzə xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 551-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xəzər
Məntəqə Binə qəs.
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 3 sot
Sahəsi 200 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 2
Təmir Təmirli
Xəzər rayonu, Binə qəsəbəsində, köhnə “Talkuçka” yolu istiqamətində yerləşən geniş və rahat həyət evi satışdadır. Ev 3 sot torpaq sahəsində inşa olunub və ümumi yaşayış sahəsi 200 kv.m təşkil edir.

2 mərtəbədən ibarət olan evin ümumilikdə 5 geniş otağı mövcuddur. Daxili hissə səliqəli və zövqlə dizayn olunub. Birinci mərtəbə tam şəkildə isti döşəmə sistemi ilə təchiz edilib ki, bu da qış aylarında əlavə komfort yaradır. Ümumi istilik sistemi kombi vasitəsilə təmin olunur.

Qaz, su və işıq daimidir, bütün kommunal xətlər tam qaydasındadır. Mətbəx və sanitar qovşaqları istifadəyə tam hazır vəziyyətdədir.

Ev yaşayış üçün tam yararlıdır və əlavə böyük təmir xərci tələb etmir. Yalnız evin çöl hissəsində müəyyən kosmetik işlərə ehtiyac var.

Sakit və yaşayış üçün əlverişli ərazidə yerləşən bu ev həm böyük ailələr, həm də rahat həyət evi axtaranlar üçün ideal seçimdir.
Binə qəsəbəsi
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
150 000 AZN
Bu əmlak
148 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 2 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 150 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!